Priėmimas

Priėmimas į Socialinių mokslų kolegiją vykdomas bendruoju ir atskiruoju priėmimu, vadovaujantis studentų Priėmimo taisyklėmis 2018

Konkursinio balo sandara ir kainos Priėmimo taisyklės Stojančiųjų į Video kūrybos ir medijų programą atskiruoju priėmimu tvarka

 

 

Bendrasis priėmimas

Bendrąjį priėmimą vykdo Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO), vadovaudamasi Bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas tvarkos aprašu ( www.lamabpo.lt ).

Atskirasis priėmimas

Atskirasis priėmimas balandžio – rugsėjo mėnesiais organizuojamas į mokamas studijų vietas. Atskirojo priėmimo metu prašymai dalyvauti konkurse priimami Kolegijos Priėmimo komisijose (Klaipėdoje ir Vilniuje) bei internetu. 

Priėmimas internetu

Kontaktai:

Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Kalvarijų g. 137E
Tel. +370 52 043 252
Mob. tel. +370 685 54 597
El. paštas priemimas@smk.lt

Vytauto pr. 23
Mob. tel. +370 (699) 19 317
El. paštas kaunas@smk.lt

 Nemuno g. 2 
Tel. +370 46 397 077 
Mob. tel. +370 615 30 899 
El. paštas priemimas@smk.lt

Klausk studento

Man labai patinka studijuoti SMK, nes čia jaučiuosi savimi ir turiu galimybę daryti tai, ko iki šiol nedariau.


SMK dėstytojai puikiai išmano savo darbą, moka įtraukti ir sudominti net pasyviausius studentus.


Smagu ir tai, kad SMK mes ne tik mokomės, įgyjame naudingos praktinės patirties, bet ir turime galimybę prisidėti prie įvairių veiklų, kurios ugdo mūsų profesines kompetencijas ir asmenines savybes - pasitikėjimą, komunikabilumą.

Vidmantas Sipas

Teisė

Finansavimo sąlygos

Už studijas sumokėta kaina gali būti kompensuojama pirmosios pakopos ar vientisųjų studijų studentams, kurie visą studijų laikotarpį ar jų dalį (semestrą) studijavo valstybės nefinansuojamose vietose. Faktiškai sumokėta studijų kaina ar jos dalis, ne didesnė, kaip norminė studijų kaina, kompensuojama asmeniui pabaigus atitinkamą studijų laikotarpį.

Kodėl SMK?

  1
 • Sumanūs. Modernūs. Kūrybingi. Tokie yra SMK studentai.


  „SMK - tai šeima, kuri padėjo man atsistoti ant kojų ir išmokė nebijoti siekti savo užsibrėžto tikslo! Dėstytojų kompetencija, inovatoriška aplinka bei puikūs žmonės šalia - čia viskas ko reikia Tau“.

  Dominykas Žėkas

  Bankininkystė ir investicijų valdymas

 • „SMK tai moderni aukštoji mokykla, kur galime tobulėti, augti kartu. Draugiška, tolerantiška aplinka leidžia pasijusti laisvai, saugiai, nebijoti klysti. Man SMK - viena didelė šeima“.

  Lymantė Mačiulytė

  Tarptautinis verslas ir komunikacija

 • „Tik įstojusi į SMK pajaučiau tikrąjį studentavimo malonumą! Tai vieta, kurioje atradau naujus draugus, išbandžiau save įvairiose srityse, gavau begalę naujų patirčių, kurios neabejotinai padės eiti pasirinktu gyvenimo keliu po studijų. SMK visada jaučiuosi ypatinga ir reikalinga“.

   

  Evelia Šaltytė

  Kūrybos ir pramogų industrijos

 • „Man kiekviena diena SMK – tobulėjimo diena. Baigęs mokyklą apie kitas aukštąsias mokyklas net negalvojau. Tik įstojęs čia kiekvieną dieną žengiau savo svajonių išsipildymo link ir man puikiai sekasi, tad nesustoju ir tęsiu pradėtą kelią, o SMK tobulėja ir siekia savo svajonių kartu su manimi“. 

   

  Ignas Lelys

  Kūrybos ir pramogų industrijos

Kompetencijų pripažinimas

Turite realios darbo patirties ir jos pagrindu įgytų žinių, tačiau šie jūsų pasiekimai nėra pripažinti ir patvirtinti formaliai?

Kviečiame kreiptis dėl neformaliuoju būdu įgytų kompetencijų vertinimo ir patvirtinimo į SMK! Neformaliuoju būdu įgytų kompetencijų pripažinimas yra įgytų pasiekimų vertinimo forma. Jį turėdams asmuo gali praplėsti savo karjeros ir studijų galimybes, įprasminti savo profesinę patirtį ir ankstesnius mokymosi pasiekimus.

Priėmimas į aukštesnius kursus

Jei esate mokęsi kitoje aukštojoje mokykloje ir nebaigėte studijų, kviečiame jas tęsti Socialinių mokslų kolegijoje. Jūs būsite priimti į aukštesnį kursą ir galėsite studijuoti pagal sudarytą individualų studijų planą.

Į aukštesnį studijų kursą gali būti priimami asmenys iš kitų aukštųjų mokyklų, kurie pabaigė, studijavo ar studijuoja kitose aukštosiose mokyklose pagal aukštojo mokslo studijų programas, taip pat asmenys, kurie studijavo Socialinių mokslų kolegijoje ir nebaigė studijų per nustatytą studijų programos laikotarpį ir pageidauja tęsti nebaigtas studijas.

Kitose aukštosiose mokyklose išklausyti ir įvertinti studijų dalykai įskaitomi pagal Socialinių mokslų kolegijos Studijų rezultatų įskaitymo ir kreditų perkėlimą tvarką.

Daugiau informacijos apie priėmimą į aukštesnį kursą teiraukitės SMK Priėmimo komisijose:

Klaipėdoje Vilniuje
Nemuno g. 2 
Tel. +370 46 397 077 
Mob. tel. +370 615 30 899 
El. paštas: priemimas@smk.lt
Kalvarijų g. 137E 
Tel. +370 52 043 252 
Mob. tel. +370 685 54 597 
El. paštas: priemimas@smk.lt