Renginiai

Kūrybinis mąstymas ir jo taikymas versle

Renginio data: 2017-11-22

Nuo lapkričio 22 d. iki gruodžio 13 d. Socialinių mokslų kolegijoje (Vilniuje) vyks 64 valandų kūrybinio mąstymo mokymai. Mokymai skirti visiems, kurie nori ugdyti kūrybiškumo kompetencijas, įgyti žinių apie kūrybinių metodų taikymą tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Mokymus ves Socialinių mokslų kolegijos direktorė, verslininkė, kūrybinio mąstymo lektorė, koučerė, renginių vedėja Gabija Skučaitė ir kino bei TV laidų scenaristas, Socialinių mokslų kolegijos Komunikacijos ir kūrybos katedros vedėjas, scenarijaus rašymo, istorijų pasakojimo dėstytojas Raimondas Paškevičius.  

Išklausę visą programą gebės taikyti įvairias kūrybinio mąstymo technikas ir metodus, kūrybiškai žvelgti į problemų sprendimą ir ieškoti netradicinių sprendimo būdų.  Taip pat susipažins ir praktiškai išbandys istorijų pasakojimo metodą.

Kūrybiškumą galima ugdyti. Išmokstama ne tik taikyti įvairias kūrybinio mąstymo technikas ir metodus, bet  ir kūrybiškai žvelgti į problemas, ieškoti netradicinių problemų sprendimo būdų. Kūrybiškiems sprendimams priimti, inovatyvioms idėjoms generuoti nepaprastai svarbi tinkama ir palanki aplinka.

Kūrybiškas istorijų pasakojimas – tai metodas, kuris leidžia  savo arba įmonės istoriją papasakoti taip, kad visiems būtų įdomu klausytis. Būtent profesionalaus ir kūrybiško istorijų pasakojimo dėka jūsų istorija ne tik gali sužavėti ir sužadinti teigiamas emocijas, bet ir ilgam išlikti klausytojų atmintyje.

Data: lapkričio 22 d. - gruodžio 13 d.

Vieta: Socialinių mokslų kolegija (Kalvarijų g. 137E, Vilnius)

Mokymai finansuojami Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pagal Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą.

 

Tvarkaraštis

 


< Atgal