Renginiai

Naujosios kartos influenceriai

Renginio data: 2017-12-14, 15:00:00

Gruodžio 14d., 15val SMK kolegijoje (Nemuno g. 2 Klaipėdoje) svečiuosis vieni garsiausių šių laikų influncerių ir nuomonės formuotojų socialiniuose tinkluose Dovilė Filmanavičiūtė ir Saugirdas Vaitulionis. Charizmatiški, madingi ir įspūdingi, jie atvyksta čia tam, kad papasakotų savo sėkmės istoriją jums!

Saugirdas Vaitulionis - žurnalistas, viešųjų ryšių specialistas, kūrybos agentūros “Idėjų komitetas” vadovas, 61 000 sekėjų Facebook’e turintis viešosios nuomonės formuotojas apie savo aštrų liežuvį sako: “nepykit, kitaip nebus.”

Dovilė Filmanavičiūtė - rinkodaros ir skaitmeninių sprendimų skyriaus vadovė agentūroje “Indiana.lt”, po Miss Sheep slapyvardžiu besislepianti dainininkė, blogerė ir judėjimo “Normalios bobos eina OUT” įkvėpėja sako, kad “gera reklama, mano manymu, yra ta, kuri parduoda ir padeda prekės ženklui siekti užsibrėžtų tikslų. Tokio tipo komunikacija (provokuojanti, - red. pastaba) atspindi jaunosios kartos pasaulėžiūrą.”

Remigijus žiogas - charizmatiškasis renginių vedėjas ir organizatorius. Žmogus turintis savitą stilių ir puikiai išmanantis savo darbą. ,,Mėgsta keliauti, vaidinti - maivytis, būti tarp žmonių ir su jais." - sako jis. Žiogas, jam tai ne tik pavardė, bet ir vardas, ir gyvenimo būdas. Kai tokia pavardė, vardas prasmės netenka. Todėl jis tiesiog Žiogas.

Dalyvių skaičius ribotas.
Renginys NEMOKAMAS.
Būtina registracija:https://goo.gl/forms/Csy72WlJlHZyRQVI3 

Projektas finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis įgyvendinant Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos programos „Studijų ir mokslo plėtra“ (kodas – 12-01) priemonę „Pilietiniai, moksliniai, kūrybiniai ir sportiniai studentų projektai“.


< Atgal