Renginiai

Šviesos ir Gėrio vakaras

Renginio data: 2018-01-04, 16:00:00

Būk Šviesa! 
Eglė JackaitėGabija Skučaitė ir Algirdas Toliatas skelbia "Šviesos maratoną" ir kviečia jungtis žmones kilniems tikslams.

Artėjant Naujiems metams, vis pasižadame ką nors. Dažnai tokie pažadai lieka neištesėti, nes liekame atskaitingi tik sau, o kažką gero norime daryti irgi tik dėl savęs. 

Todėl kviečiame pasižadėti daryti ką nors gero kitiems ir ieškome 300 žmonių, kurie nori tapti šviesos ir gėrio skleidėjais visus ateinančius metus. 

Ieškome žmonių, kurie norėtų susivienyti bendram tikslui – skleisti šviesą ir gėrį, dalintis ir daryti gerus darbus – ne dėl savęs, bet dėl kitų žmonių, visuomenės, bendruomenės, Žemės, Visatos. 

• Daryti tai, kas iš tiesų svarbu ir turi prasmę.
• Veikti vardan gerovės ir Žemės išlikimo. 
• Siūlyti sprendimus ir imtis veiksmų, užuot kritikavus ir kaltinus aplinką bei kitus. Šiandien, kai pasaulyje tiek daug reiškinių, verčiančių susimąstyti apie planetos gerovę, reikia imtis veiksmų, didinant Žmonių sąmoningumą ir kuriant ateitį, kurioje Žemė išliks Žmonių planeta.

Todėl aktorė Eglė Jackaitė, judėjimo “Kūrėjų karta” iniciatorė Gabija Skučaitė ir kunigas Algirdas Toliatas kviečia leistis į šviesos ir gėrio maratoną, kuriame nubėgtus žingsnius skaičiuosime gerais darbais, pasėtomis gerumo sėklomis ir šypsenomis. 

Kviečiame vienytis tuos, kurie nori įsipareigoti ne tik sau, bet ir kitiems. 

Laukiame Žmonių, kurie nori:
• daryti gerus darbus, dalintis ir augti kartu;
• inicijuoti vieną gėrio akciją ar iniciatyvą per 2018 metus; 
• prisidėti prie tokių gėrio iniciatyvų įgyvendinimo. 

Mes siekiame suburti 300 žmonių bendruomenę, kuri visus ateinančius 2018 metus pavers Šviesos ir Gėrio metais Lietuvoje!

Suburtai gerumo bendruomenei sausio 4 dieną organizuojamas renginys “Šviesos ir Gėrio vakaras”, kurio metu poezijos, muzikos ir prasmingų pokalbių pripildytoje aplinkoje pradėsime "Šviesos maratono" startą.

Renginys vyks 2018 sausio 4 d. 16.00 val. Socialinių mokslų kolegijoje (Kalvarijų g. 137 E, Vilnius).

 

 


< Atgal