Renginiai

SMK:GO CUP

Renginio data: 2018-02-03

Renginio data: 2018 vasario 2-3 diena.

SMK:GO CUP – tai didžiausio prizinio fondo eSporto ir žaidimų kultūros renginys Lietuvoje. Vasario 2-3 d. finaliniame LAN CS:GO turnyre susikaus stipriausios Lietuvos komandos. Turnyro nugalėtojai išsidalins prizus, kurių vertė net 10 000 eurų.
Tu turi pamatyti azartiškiausias LAN kovas, palaikyti komandas, susipažinti su Lietuvos eSporto bendruomene ir smagiai bei turiningai praleisti savaitgalį.
SMK:GO CUP renginio metu lankytojai galės išbandyti ir įvairius kitus žaidimų turnyrus, tokius kaip HearthStone, League of Legends, Paladins. Kaip žinia, Counter Strike yra tik vienas žaidimas iš daugelio, kurie yra žaidžiami pasauliniuose žaidimų turnyruose. Organizatoriai kviečia jaunuosius Minecraft entuziastus jėgas išbandyti “Lietuvos ateities sostinė” statybose. Šis turnyras organizuojamas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės proga ir yra įregistruotas “100 metų atkurtai Lietuvai” renginių registre. Minecraft statytojai galės prisidėti prie Lietuvos vizijos kūrimo ir laimėti įvairius prizus už įdomiausius ir gražiausius statinius virtualioje Minecraft žaidimo aplinkoje. Renginio metu bus proga ne tik žaisti, bet ir pabandyti kurti žaidimus Danijos įmonės „Unity“ organizuojamose dirbtuvėse-seminare "Come build with Unity: basics, special effects and new features". Seminaro metu lankytojai galės sukurti žaidimą iš jau paruoštų mini blokų. Mėgstančius piešti ir iliustruoti žaidimų entuziastus organizatoriai kviečia į Antano Gudyno personažų piešimo seminarą “Personažo kūrimas: nuo “stickmeno” iki išbaigto fantastiško personažo”.
Antrą renginio dieną Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija kviečia į susitikimą “GameDev Meetup”, kuriame žaidimų kūrėjai pasidalins praktinėmis įžvalgomis apie žaidimų grafinės vartotojų sąsajos kūrimo principus, žaidimų algoritmų plėtojimą ir kūrimo technikas.
Bilietus galima įsigyti: https://tickets.paysera.com/lt/event/smk-go-cup.

Renginio dieną bilietai brangs. Bilietus renginio metu bus galima įsigyti ir vietoje. SMK studentams ir dėstytojams įėjimas nemokamas.

Daugiau informacijos www.go.smk.lt


< Atgal