Renginiai

Kaip susikurti savo svajonių ateitį

Renginio data: 2018-02-08

Vasario 8 - 10 dienomis SMK dalyvauja didžiausioje parodoje Paroda „Studijos 2018“ ir kviečiame Tave susitiksi su linksmais, įdomiais ir jau spėjusiais išgarsėti SMK herojais! 

Jei nori kurti savo svajonių ateitį, bet nežinai nuo ko pradėti, ateik pas mus ir mes Tau atskleisime visus sėkmės receptus! 

Čia Tavęs laukia improvizuota kūrybinė istorija, kurioje kiekvienas gali tapti herojumi. 
Čia Tavęs laukia įkvepiančios istorijos, atviri pokalbiai, draugiški patarimai ir praktinės užduotys, kurios pakeis Tavo požiūrį. Čia išgirsi įkvepiančias istorijas ir pamatysi naujas galimybes, kurių nematei anksčiau, galėsi drąsiau imtis naujos veiklos ir svarbiausia – būsi pasirengęs siekti savo svajonių.

Vasario 8 d. nuo 15.00 iki 15.45 val. (5.1 salėje) Tavęs laukia susitikimas su atlikėju, muzikinių TV projektų dalyviu, radijo stoties ZIP FM laidų vedėjuPetras Daunys ir radijo stoties „Power Hit Radio” laidų vedėju Edgaras Kožuchovskis.

Vasario 9 d. nuo 14.00 iki 14.45 val. (5.3 (2)salėje) Tavęs laukia susitikimas su radijo stoties ZIP FM laidų vedėju, kuris socialiniuose tinkluose turi subūręs didžiulę gerbėjų minią Ignas Lelys ir žinomu atlikėju, įvairių muzikinių TV projektų dalyviu Audrius Janonis.

O su Afrikos žmonių ambasadoriumi Lietuvoje, įvairių reklamų veidu Toye Samson Abiodun galėsite susitikti ne tik abi dienas nurodytu laiku, bet ir SMK stende.

Susitikimo metu SMK herojai bus atviri ir draugiški. Juos kalbins ir jų sėkmės istorijas jums atskleis SMK direktorė, judėjimo “Kūrėjų karta” iniciatorėGabija Skučaitė
Jūs ir patys SMK herojams galėsite užduoti daugybę klausimų, kad sužinotumėte, kaip jiems pavyko pasiekti savo svajonių. 

Iki pasimatymo Paroda „Studijos 2018“!


< Atgal