?> Apie SMK | smk.lt

Suvokdami, kaip sparčiai vystosi ir keičiasi pasaulis, mes kuriame modernią aukštąją mokyklą.

Mes mylime savo studentus, nes kartu su jais augame ir tobulėjame. Jie yra SMK bendrakūrėjai, tad skatiname kiekvieno studento saviraišką ir iniciatyvą. Mums svarbu, kad kiekvienas mūsų bendruomenės narys galėtų pažinti save, atskleistų savo potencialą ir išmoktų jį tinkamai panaudoti. Siekiame suteikti ne tik teorines žinias, bet padėti vertybinius pagrindus viso gyvenimo karjerai ir nuolatiniam asmenybės tobulėjimui.

Gabija Skučaitė
SMK kanclerė

Apie SMK

Socialinių mokslų kolegija yra didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų. Įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse.

Kodėl SMK?

Tai išskirtinė kūrybiškų ir laisvai mąstančių žmonių bendruomenė, kurioje bręsta idėjos, kuriamos naujos žinios, formuojasi ilgalaikiai santykiai. Kolegijoje vystomas alternatyvus mokslo modelis, derinantis praktinių ir teorinių žinių suteikimą su individualumo svarba, nuolatine asmenybės raida bei saviugda. Nekasdieniškos, įdomios, išsiskiriančios studijos kuria modernų požiūrį ne tik į mokslą, bet ir pačią studijų aplinką, o stipri vertybių platforma padeda sukurti unikalų asmenybės identitetą, kuris skatina generuoti idėjas ir mąstyti kitaip, nepaisant tradicinių ribų.

27

metų veiklos patirtis

4500

studentų

3

miestai

18

studijų programų

120

tarptautinių studentų

120

tarptautinių partnerių iš 42 šalių

10000

absolventų