SMK, gyvuodama jau trečią dešimtmetį, siekia ugdyti jaunąją kartą, suteikdama žmonėms prasmingo gyvenimo pamatus. 

Tikime, kad žmogaus paskirtis – atskleisti savo potencialą ir paversti jį stipriausia galia, kuriančia savo ateitį ir prisidedančia prie bendros visuomeninės gerovės. 

Tik nuo paties žmogaus pastangų ir valios priklauso jo pasiekimai bei rezultatai. Todėl, mokydami ir suteikdami žinias, deriname jas su praktiniu patyrimu. Suvokiame, kad žinantis ir galintis jaunas žmogus gali tapti tikru šių dienų kūrėju, mokančiu savarankiškai ir drąsiai veikti, būti atsparus iššūkiams, kurių nūdienos pasaulyje vis daugiau.

Gabija Skučaitė
SMK kanclerė

SMK - tai išskirtinio aukštojo mokslo modelio reiškinys, kuris eilę metų įrodo tiesą, kad šiandieninis ugdymas privalo būti visapusiškas, modernus ir pritaikomas praktiškai. 

Mums ypač svarbu, kad studentai pažintų ne tik teorinį pasaulį, bet ir įgytų konkrečios darbo patirties. Todėl per paskaitas didelį dėmesį skiriame patyriminiam mokymuisi, kuomet analizuojami įvairūs praktiniai pavyzdžiai, sprendžiamos realios verslo problemos.

Toks ir yra mūsų, kaip aukštojo mokslo bendruomenės, tikslas – visapusiškai parengti kryptingam karjeros startui pasiruošusį studentą, kuris, užvėręs SMK duris, tampa savo profesinės srities lyderiu.

Viktorija Palubinskienė
SMK direktorė

Apie SMK

SMK Aukštoji mokykla yra didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų. Įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. SMK siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse.

Kodėl SMK?

Tai išskirtinė kūrybiškų ir laisvai mąstančių žmonių bendruomenė, kurioje bręsta idėjos, kuriamos naujos žinios, formuojasi ilgalaikiai santykiai. SMK vystomas alternatyvus mokslo modelis, derinantis praktinių ir teorinių žinių suteikimą su individualumo svarba, nuolatine asmenybės raida bei saviugda. Nekasdieniškos, įdomios, išsiskiriančios studijos kuria modernų požiūrį ne tik į mokslą, bet ir pačią studijų aplinką, o stipri vertybių platforma padeda sukurti unikalų asmenybės identitetą, kuris skatina generuoti idėjas ir mąstyti kitaip, nepaisant tradicinių ribų.

30

metų veiklos patirtis

4200

studentų

3

miestai

23

studijų programa

250

tarptautinių studentų

100

tarptautinių partnerių iš 25 šalių

11000

absolventų