Sveiki atvykę!

Suvokdami, kaip sparčiai vystosi ir keičiasi pasaulis, kaip kinta žinios ir kokių gebėjimų reikės ateityje, mes kuriame modernią aukštąją mokyklą. Tokią, kurioje kiekvienas galėtų jaustis kūrėju. Kurioje mokytis būtų įdomu ir gera, o žinių suteikimas būtų paremtas praktiniu patyrimu.

Mes mylime savo studentus, nes kartu su jais augame ir tobulėjame. Jie yra SMK bendrakūrėjai, tad skatiname kiekvieno studento saviraišką ir iniciatyvą. Mums svarbu, kad kiekvienas mūsų bendruomenės narys galėtų pažinti save, atskleistų savo potencialą ir išmoktų jį tinkamai panaudoti. Siekiame suteikti ne tik teorines žinias, bet padėti vertybinius pagrindus viso gyvenimo karjerai ir nuolatiniam asmenybės tobulėjimui.

Tad kviečiu jungtis prie draugiškos, kūrybingos ir veržlios SMK bendruomenės. Draugaukime ir tobulėkime kartu!

SMK Direktorė Gabija Skučaitė

 

 

 

 

 

Apie SMK


Socialinių mokslų kolegija yra nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų. Įkurta privačios iniciatyvos pagrindu kaip Nijolės Skučienės kalbų ir verslo vadybos aukštesnioji mokykla, 2001 metais ji tapo aukštąja neuniversitetine mokykla.

SMK –  didžiausia nevalstybinė aukštoji mokykla Lietuvoje. Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse. SMK įsikūrusi Vilniuje ir Klaipėdoje, o nuo 2018 metų pradeda vykdyti veiklą ir Kaune.

Jau keletą metų SMK yra populiariausia nevalstybinė aukštoji mokykla tarp stojančiųjų į Lietuvos aukštąsias mokyklas.

SMK sukurta tikriems herojams - turintiems viziją ir tikslą, visada judantiems į priekį ir drąsiai priimantiems iššūkius.

SMK – tai ne tik aukštoji mokykla. Tai išskirtinė kūrybiškų ir laisvai mąstančių žmonių bendruomenė, kurioje kiekvienas ras naujų draugų ir nuolat jaus palaikymą.
Tai erdvė, kurioje bręsta idėjos, kuriamos naujos žinios, formuojasi ilgalaikiai santykiai. Mes ugdome asmenybes, norinčias kasdien pranokti save ir suvokiančias, kad pagrindinis tobulėjimo siekis – nesivaržyti su kitais, bet augti pačiam.

SMK kuria alternatyvų mokslo modelį, kuriame praktinių ir teorinių žinių suteikimas dera su asmenybės ir individualumo svarba, nuolatine raida bei saviugda. Nekasdieniškos, įdomios, išsiskiriančios studijos kuria modernų požiūrį ne tik į mokslą, bet ir pačią studijų aplinką, o stipri vertybių platforma padeda sukurti unikalų asmenybės identitetą, kuris skatina generuoti idėjas ir mąstyti kitaip, nepaisant tradicinių ribų.

SMK –  tai aukštoji mokykla, kurianti ateitį.

Vizija

Savita, moderni ir kūrybiška aukštoji mokykla, įkvepianti naujoms idėjoms, prasmingiems atradimams ir nuolatiniam tobulėjimui.

Misija

Atverti ir suteikti žmonėms mokymosi visą gyvenimą galimybes, puoselėti jų intelektines ir kūrybines galias, skatinti saviugdą ir savišvietą, parengti sėkmingai profesinei karjerai ir atsakingam, pilietiškam bei doram gyvenimo keliui. Ši misija įpareigoja mus tarnauti visuomenei aprūpinant ją sumaniu žmogiškuoju kapitalu, gebančiu kurti naujas žinias ir inovacijas ir suvokiančiu atsakingą įsipareigojimą prisidėti prie pažangios, tvarios ir saugios Europos ateities kūrimo.

Skaičiai ir faktai

Studijos vykdomos

Klaipėdoje

vilniuje


ir Kaune*(nuo 2018)


Studijuoja
2600 studentų

100+ tarptautinių
studentų

16 studijų
programų

5 studijų programos anglų kalba

112 tarptautinių 
partnerių 

42 šalių

7000+ 
absolventų

<100 000
vienetų
prenumeruojamų
elektroninių knygų
SMK bibliotekoje
85% kas
5
65% 1000 22
studentų įsidarbina baigę studijas studentAS LIEKA DIRBTI PRAKTIKOS VIETOJE dėstytojų–praktikų, dirbančių perspektyviose verslo įmonėse vietų PRAKTIKAI ATLIKTI savaitės praktiniam mokymui realiose verslo įmonėse

Kodėl SMK?

Populiariausia aukštoji mokykla tarp stojančiųjų iš visų nevalstybinių aukštųjų mokyklų Didžiausia nevalstybinė aukštoji mokykla Lietuvoje SMK veikla akredituota tarptautiniu lygiu maksimaliam laikotarpiui SMK pastatas Vilniuje – moderniausia bazė studijoms Lietuvoje Pirmoji kolegija Lietuvoje, apdovanota Europos Komisijos Diplomo priedėlio etikete

SMK erdvės