2020-06-18

ATNAUJINTA INFORMACIJA DĖL DIPLOMŲ TEIKIMO

Dėl COVID-19 prevencijos renginio dalyviams būtina laikytis šių reikalavimų:

  1. Atvykus į kolegiją, privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis ne mažesnio kaip dviejų metrų atstumo uždarose SMK erdvėse ir ne mažesnio kaip vieno metro atstumo SMK atvirose erdvėse (lauke).
  2. Absolventai yra suskirstyti į atskirus srautus. Po kiekvieno diplomų įteikimo srauto bus vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos.
  3. Numatėme galimybę ateiti sveikintojams (ne daugiau kaip 2 asmenys vienam studentui), kurie galės pasveikinti absolventus kolegijos atvirose erdvėse (lauke). Atkreipiame dėmesį, kad nors karantinas ir yra atšauktas, tačiau išlieka galioti ekstremali situacija šalyje, todėl ir sveikintojai privalo laikytis COVID-19 ligos (Koronaviruso infekcijos) prevencinių priemonių reikalavimų ir rekomendacijų. Rūpindamiesi savo artimųjų sveikata, atsakingai įvertinkite būtinybę Jūsų artimiesiems dalyvauti pasveikinimo procese, atsiėmus diplomą. Būkite pilietiški, atsakingi ir rūpinkitės savo, artimųjų bei aplinkinių sveikata.
  4. Diplomų teikimą bus galima stebėti LIVE transliacijos metu SMK Youtube kanale. Nuorodas atsiųsime SMK absolventams el. paštu.
  5. Diplomų teikimo metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
  6. Atkreiptinas dėmesys, kad diplomų teikime negali dalyvauti viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių turintys asmenys ar tie, kuriems privaloma izoliacija. Diplomų teikimo metu į Kolegiją nebus įleidžiami asmenys, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).
  7. Socialinių mokslų kolegija, atsižvelgdama į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) epideminę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje bei siekdama riboti COVID-19 ligą sukeliančio viruso plitimą visuomenėje, šiais metais absolventams mantijų neišduos.

Pažymime, kad Socialinių mokslų kolegija, kaip institucija, vykdanti aukštojo mokslo studijas, atšaukus karantiną šalyje, privalo vadovautis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais, kurie šiuo metu yra aktualūs, galiojantys ir jų taikymas nėra panaikintas.

Dėkojame už supratingumą.