2023-03-29

Jaunimo festivalis „VibeLift“ sudrebins Kauną!

SMK Aukštosios mokyklos jau septintą kartą organizuojamas jaunimo festivalis „VibeLift“ šiemet pirmąkart kviečia į Kauną. Balandžio 5 d. „Žalgirio“ arenoje vyksiantis alternatyvų Lietuvoje neturintis renginys jaunimui žada ne tik įdomių pranešimų ir diskusijų su žinomais žmonėmis kupiną programą, bet ir judėti pakviesiančią muzikinę dalį, kurioje pasirodys fenomenu tapusi dj nevykele, treperis OG Version bei kiti.

Jau visai netrukus Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks vienas laukiamiausių jaunimo festivalių „VibeLift“, kurį organizuoja SMK Aukštoji mokykla. Kasmet vis didesnio populiarumo sulaukiantis renginys šiemet žada gausybę svečių ir dalyvių.

Visi festivalio dalyviai ir žiūrovai, mokiniai bei juos atlydėję mokytojai kartu praleis nepamirštamą dieną, kurioje bus gausu veiklų, koncertų, susitikimų, įdomių pašnekovų, linksmų iššūkių ir dar daugiau geros nuotaikos.

„VibeLift“ puoselėja bendruomeniškumo vertybes ir yra skirtas parodyti, kad kiekvienas esame savo sėkmės kūrėjas, o kelyje į sėkmę svarbus nuolatinis ryžtas, drąsa, ištvermė bei kantrybė. SMK siekia sąmoningai ugdyti jaunąją kartą ir leisti jiems prisiliesti prie (ne)sėkmingų istorijų bei realiais pavyzdžiais juos įkvėpti pozityviems pokyčiams.

 RENGINIO INFORMACIJA 

Septintą kartą organizuojamas renginys – tikras tvarios motyvacijos šaltinis ir unikali galimybė kiekvienam jaunam žmogui pasisemti naujų žinių ir patirčių.

Festivalio organizatoriai, pranešėjai, muzikos atlikėjai ir renginio partneriai šiemet kvies išjudinti kūną, mintis ir ryžtą svajonių išpildymui. Šiuolaikinis žmogus daug laiko praleidžia prie išmaniųjų technologijų, todėl renginio metu dalyviai bus kviečiami suvokti, koks svarbus kūnas ir jo galimybės gyvenant fiziniame, o ne virtualiame pasaulyje – bus daug judesio, šokių ir pranešimų metu išsakytų minčių, įgalinančių aktyvesniam gyvenimui.

Remigijus Žiogas / Eimanto Paulausko nuotr.

Festivalio vedėjo amplua šiemet patikėtas tikram energijos užtaisui, renginių ir laidų vedėjui Remigijui Žiogui. Festivalyje pranešimus skaitys tokios žvaigždės, kaip Vidas Bareikis, Indrė Stonkuvienė, Tomas Narkevičius (Free Finga), Nijolė Pareigytė, Darius Kniūkšta, Gabrielius Vagelis, Alanas Dzeranovas.

Savo mintimis dalinsis ir pastarųjų metų fenomenu vadinama hito „Aerobika“ atlikėja dj nevykele. Į patyriminę gyvąją konsultaciją pakvies festivalio sumanytoja Gabija Skučaitė ir „Lietuvos balse“ sužibėjęs atlikėjas Simas Buziliauskas.

Gabija Skučaitė / Eimanto Paulausko nuotr.

Programa žada ir įtraukiančias diskusijas, kuriose bus audžiamos aktualios temos. Viena tokių – atlikėjų diskusija, kurioje savo patirtimi dalinsis Nombeko Augustė, grupės „jauti“ vokalistas Džiugas Širvys, Evgenija Redko ir reperis Omerta. Linksmam iššūkiui pakvies populiariausi jaunieji Lietuvos influeceriai – Andrius Talžūnas, Greta Sweet, Butomis, Aqua ir Artūras Stimo.

Kasmet į festivalį mokinius atlydi jų mokytojai, todėl renginio organizatoriai nepamiršta ir jų – „Žalgirio” arenoje pristatoma mokytojams skirta SMK švietimo judėjimo „EduAction” organizuojama programa „Pėsčiomis per kūrybiškumą: kur slypi mokytojo sėkmė?”.

Galiausiai festivalio programą uždarys muzikinė dalis, kurioje savo dainas dovanos Džiugas Joneikis, Vilius Popendikis ir Paulina Paukštaitytė. Su trenksmu į sceną žengs ir treperis OG Version, padovanosiantis ryškiausius savo hitus.

 ĮSIGYTI BILIETĄ