2021-08-25

Kviečiame studentus ir dėstytojus grįžti į auditorijas!

Informuojame, kad  remiantis naujausiu LR Vyriausybės nurodymu, dalyvauti paskaitose SMK auditorijose galės tik tie studentai, kurie yra pasiskiepiję, persirgę COVID-19 arba turės neigiamą SARS-CoV-2 PGR testą.

Visų labai pasiilgome ir nekantraujame su jumis susitikti SMK patalpose, kur gimsta bendrystė, yra kuriamas tikras SMK gyvenimas, įgyvendinami projektai, įvairios kūrybinės idėjos, kur kiekvienas randa savo superherojaus kelią!

Šių metų rugpjūčio 11 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė priėmė nutarimo “Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo” pakeitimą, kuriame numatyta, kad aukštojo mokslo studijos kontaktiniu būdu gali būti vykdomos tik tuo atveju, kai kontaktiniu būdu paskaitose (fiziškai auditorijose)  dalyvauja studentai, kurie atitinka vieną iš šio nutarimo punktuose nurodytų kriterijų, t.y.:

  • yra pasiskiepiję viena iš pripažintų COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų;
  • asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir praėjo ne daugiau nei 210 dienų nuo teigiamo COVID-19 testo rezultato;
  • asmuo prieš mažiau nei 60 dienų yra gavęs teigiamą COVID-19 IgG antikūnų arba bendrųjų antikūnų kiekybinio ar pusiau kiekybinio serologinio imunologinio tyrimo rezultatą, išskyrus atvejus, kai serologinis tyrimas atliekamas po skiepijimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina;
  • asmuo turi neigiamą SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatą, kuris galioja 48 val. nuo ėminio paėmimo momento. 

Primename, kad galimybių pasą atsisiųsti galite https://gp.esveikata.lt/
Kriterijai galimybių pasui gauti yra paskelbti https://koronastop.lrv.lt/ , taip pat reikalavimai išdėstyti Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarime „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo”  bei šio teisės akto pakeitimuose.

Paskaitos vyks kontaktiniu/ hibridiniu ir nuotoliniu būdu. Dalyvavimas gyvai paskaitose bus galimas tik galimybių pasus turintiems studentams.

Sekite SMK naujienas. Artimiausiu  metu skelbsime apie mokslo metų pradžios šventes ir įvadines paskaitas.