2021-07-30

Mantas Vilimas: mėgaujuosi darbu, nes kasdien išmokstu kažką naujo

Visada pozityviai nusiteikęs, linksmas ir draugiškas  Mantas Vilimas  šiandien džiaugiasi, kad pats susikūrė darbo vietą - vaikinas profesionaliai  filmuoja bei montuoja įvairius vaizdo klipus. Mėgaujasi darbu, nes kasdien išmoksta kažką naujo. Būtent darbas padėjo jam įgyvendinti ir dvi didžiausias aistras ir svajones. 


Studijuodamas  SMK kūrybos ir pramogų industrijas antrame kurse  išvyko į Maltą atlikti praktikos, o po kelių mėnesių į tą pačią įmonę grįžo jau kaip darbuotojas. Išsipildė dar mokykloje puoselėta Manto  svajonė - filmuoti laidą apie automobilius. Grįžęs į Lietuvą pasinėrė į video projektų kūrimą. Su meile ir užsidegimu imdavosi kiekvieno filmavimo.  

Ir štai 2019 metais išsipildė dar viena, kaip jis pats sako, visiškai utopinė jo svajonė -  filmuoti Dakaro ralį. Kartu  su „iGo2Dakar“ komanda, apsiginklavę veiksmo kameromis, dronais, fotoaparatais ir daugybe kitos įrangos, leidosi į kupiną išbandymų, rizikos ir  nuotykių  Dakaro ralio filmavimą. Šiais metais su komanda vėl dirbo Dakaro ralyje. Jų komandos kurti vaizdo įrašai sulaukė per milijoną peržiūrų. 

Mantas tikrai  turi talentą bei galių užfiksuoti ir atskleisti  gražiausias bei  jautriausias akimirkas. Paklausus, kokių dar galių norėtų turėti, sako, kad kartais jam labai norisi tiesiog sustabdyti laiką.


Jei ir Tave domina studijos SMK, susisiek! Pradėk savo SUPERHEROJAUS kelionę SMK!

SPAUSK ORANŽINĮ MYGTUKĄ: