2021-03-31

Papildomi balai norintiems studijuoti Mados ir stiliaus vadybą!

Tęsdami ne vienerių metų sėkmingą bendradarbiavimą, visus būsimus ir esamus SMK studentus kviečiame į mūsų  socialinių partnerių „Suprasti madą“ pavasario sezono renginius apie madą.

„Suprasti madą“ yra edukacinis projektas, kuris startavo nuo Arnoldo Remeikos (2016 m. Facebook’e pradėto rašyti autorinio tinklaraščio Bomberis, o nuo 2021 m. pervadinto į „Suprasti madą“) renginių apie stilių, madą ir mados pramonę. O kaip šis projektas atrodo dabar? Šiuo metu, tebevykstant projekto evoliucijai ir augimui, „Suprasti madą“ veikia kaip mokykla , kurios pagrindinė veikla – žinių apie madą skleidimas, tik dabar Arnoldas tai daro ne tik rašydamas, bet ir su profesionalų ir mados ekspertų komanda organizuodamas edukacinius renginius. Laikui bėgant, interesų ir mokymų temos natūraliai išsiplėtė gerokai už mados ir stiliaus ribų – šiandien „Suprasti madą“  kalba apie tai, kaip susikurti autentišką gyvenimo būdą ar pažinti šiuolaikinį meną. Juk mada ir stilius mums visiems reiškia ne tik daiktus, bet ir autentišką, intelektualių atradimų kupiną gyvenimo kultūrą. Naujausią „Suprasti madą“ renginių programą ir kontaktus pasiteiravimui rasite https://suprastimada.lt/programa/

Atkreipiame visų besidominčiųjų SMK mados ir stiliaus vadybos studijų programa dėmesį į tai, kad Jūs, turėdami šią puikią galimybę dalyvauti „Suprasti madą" renginiuose, taip pat galite gauti papildomų balų stodami į SMK mados ir stiliaus vadybos studijų programą. Stojantieji  į SMK už VšĮ „SUPRASTI MADĄ” stilistų mokyklos baigimo sertifikatą bus skiriamas 1 balas, o už renginių „Mados istorijos vakarai”, „Šiuolaikinio meno pradžiamokslis” arba „Drabužių dėvėjimo menas” baigimo pažymėjimą - 0,5 balo.