2023-07-07

Rinkis SMK verslo studijas. Čia studijuoti GERA!

Šiandien - studentas, rytoj - verslininkas

HEY!

Įgalink savo potencialą ir atrask verslininką savyje. Mes padėsime Tau kurenti verslo ugnį, tik įžiebk kibirkštį savyje. Mūsų prioritetas - Tu! Rinkis SMK verslo krypties studijas VILNIUJE, KAUNE ar KLAIPĖDOJE. 

Ateities verslas ir inovacijos

Tave domina tai, kas nauja ir perspektyvu? Nori būti pasaulio priešakyje? Tuomet rinkis išskirtines ir vieninteles Lietuvoje Ateities verslo ir inovacijų profesinio bakalauro studijas, kuriose išmoksi mąstyti taip, kaip mąsto tikri lyderiai, gebėsi priimti sprendimus taip, kaip juos priima tikri verslo profesionalai bei tapsi tikro verslo pasaulio dalimi. Čia Tu kursi naujos kartos verslą, spręsdama(s) įvairius socialinius bei aplinkos iššūkius taip prisidedant prie darnios ekonominės ir socialinės plėtros. 

Verslo kūrimas ir valdymas

O gal esi sklidinas verslo idėjų šaltinis, kuriame nuolat kirba mintys, kaip sukurti savo verslą? Tuomet nedvejodamas rinkis Verslo kūrimo ir valdymo studijas, kuriose išmoksi, kaip idėjas paversti realybe, o save - ambicingu ir drąsiu verslininku. Tokiems kaip Tu nebaisūs jokie iššūkiai? Įrodyk tai versle. SMK - geriausia arena būsimiems verslo čempionams. 

Tarptautinis verslas 

Nori bendrauti ir derėtis su visu pasauliu? Esi atviras tarpkultūrinei komunikacijai, o Tavo pasaulio matymas neturi jokių ribų? Tuomet rinkis Tarptautinio verslo arba  Tarptautinio verslo ir komunikacijos studijas, kuriose išmoksi valdyti globalų verslą. Tai studijos ambicingiems, drąsiems ir matantiems pasaulį kaip neišsemiamą galimybių šaltinį! Gali net neabejoti, kad SMK tau suteiks idealias galimybes Erasmus+ studijoms ir praktikai užsienyje, kur galėsi susikrauti dar didesnį tarptautinio verslo žinių krepšelį.

Sužinok daugiau apie SMK vykdomas verslo krypties studijų programas čia. 

 Registruokis konsultacijai 

PRIĖMIMAS: užsitikrink studijų vietą SMK

Stojimas į visas Lietuvos aukštąsias mokyklas nuo birželio 1 d. vykdomas per LAMA BPO informacinę sistemą www.lamabpo.lt. Norinčius stoti į SMK, kviečiame registruotis mūsų sistemoje ir mes padėsime Jums užpildyti prašymą norint įstoti į SMK. Užpildžius šią formą taip pat bus galimybė užsitikrinti studijų vietą iš anksto.

Registruokis studijoms SMK

2023 m. SMK priėmimo taisykles rasi čia.

Motyvacinis pokalbis - gauk papildomą balą stojant į SMK!

Motyvacijos vertinimą rekomenduojama atlikti visiems stojantiesiems, tačiau motyvacijos vertinimas tampa privalomu tiems stojantiesiems, kurių konkursinis balas mažesnis nei 4,3 balo.

Registruokis SMK motyvacijos vertinimui (motyvaciniam pokalbiui) čia.

Gauk SMK stipendiją

Esi aktyvus, motyvuotas, savo gyvenimo aprašymą ir patirčių žemėlapį nuolat pildantis įvairiausiomis užklasinėmis, projektinėmis veiklomis, o akademinis pažangumas tau taip pat nesvetimas? 

Tuomet kviečiame pasidomėti SMK stipendijų pasiūlymais:

Pažangumo stipendija

Jei gali pasigirti aukštais mokymosi rezultatais, kuriais baigei mokyklą, ir turi tikslą gerai mokytis studijų metu, skiriame tau Pažangumo stipendiją, kurios vertė net 80 proc. metinės studijų kainos! Prašymus galima pildyti iki rugpjūčio 31 d.

Daugiau informacijos rasi čia. 


Skatinamoji stipendija

Jei tavo prioritetas kūrybiškumas ir akademiniai pasiekimai, o studijų metu skiri laiko iniciatyvoms ir veikloms, skatinamoji stipendija kaip tik tau! Į šią stipendiją gali pretenduoti tiek naujai stojantieji, tiek jau besimokantys studentai. Galimas stipendijos dydis 20, 50 ir 80 proc. vieno semestro studijų kainos.

Daugiau informacijos rasi čia. 

Turi abejonių ar nežinai, kurią studijų programą pasirinkti?
Registruokis nemokamai konsultacijai nuotoliniu būdu:

 Registruokis konsultacijai 

Rinkis studijuoti ten, kur GERA!

Prisijunk prie #smklife