2021-06-24

Skelbiame diplomų teikimo ceremonijų datas

Dalyvaujančių absolventų registracija:

Registracija Klaipėdos absolventams  

Registracija Kauno absolventams  

Registracija Vilniaus absolventams  

DIPLOMŲ TEIKIMO CEREMONIJOS KLAIPĖDOJE

Diplomų teikimo data: 2021 06 21 

Diplomų teikimo vieta: Klaipėdos kultūros fabrikas (Bangų g. 5A, Klaipėda), Daugiafunkcinė salė.

Diplomų teikimo laikas

14.00 val.

Marketingo ir reklamos kūrimo, Bankininkystės ir investicijų valdymo, Kūrybos ir pramogų industrijų, Turizmo ir poilsio, Transporto ir logistikos verslo studijų programų absolventams.

Tiesioginė transliacija

17.00 val.

Tarptautinės prekybos ir muitinės logistikos, Teisės,  Teisės (pareigūnų), Estetinės kosmetologijos studijų programų absolventams.

Tiesioginė transliacija

DIPLOMŲ TEIKIMO CEREMONIJOS KAUNE 

Diplomų teikimo data: 2021 06 23

Diplomų teikimo vieta: Valstybinė Kauno Filharmonija (E.Ožeškienės g. 12, Kaunas), Didžioji salė. 

Diplomų teikimo laikas

14.00 val.

 • Tarptautinio verslo ir komunikacijos, Transporto ir logistikos verslo, Tarptautinės prekybos ir muitinės logistikos, Marketingo ir reklamos kūrimo, Bankininkystės ir investicijų valdymo, Turizmo ir poilsio, Teisės studijų programų absolventams.

17.00 val.

 • Estetinės kosmetologijos, Programavimo ir multimedijos, Kompiuterinių žaidimų ir animacijos, Kūrybos ir pramogų industrijų studijų programų absolventams.

DIPLOMŲ TEIKIMO CEREMONIJOS VILNIUJE

Diplomų teikimo datos: 2021 06 28 - 30

Diplomų teikimo vieta: Socialinių mokslų kolegija (Kalvarijų g. 137E, Vilnius), Didžioji salė 

Birželio 28 d.

Diplomų teikimo laikas

11.00 val.

 • Turizmo ir poilsio, Transporto ir logistikos verslo studijų programų absolventams

15.00 val.

 • Tarptautinės prekybos ir muitinės logistikos, Teisės studijų programų absolventams

Birželio 29 d.

11.00 val.

 • Bankininkystės ir investicijų valdymo, Mados ir stiliaus vadybos, Restoranų  ir kavinių vadybos, Kūrybos ir pramogų industrijų studijų programų absolventams

15.00 val.

 • Skaitmeninės komunikacijos, Videokūrybos ir medijų, Kompiuterinių žaidimų ir animacijos, Programavimo ir multimedijos, Marketingo ir reklamos kūrimo, Tarptautinio verslo (anglų kalba), Turizmo ir poilsio (anglų kalba) studijų programų absolventams

Birželio 30 d.

11.00 val.

 • Estetinės kosmetologijos studijų programos absolventams

Siekiant užtikrinti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo prevenciją bei reikalavimų, numatytų Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimuose, laikymąsi, diplomų teikimo ceremonijos dalyviai privalės laikytis šių sąlygų viso renginio metu:

 • Visos ceremonijos metu privaloma dėvėti kaukes, kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (toliau – Kaukės). Kaukes privaloma dėvėti būnant SMK pastate bei kitose SMK uždarose erdvėse.
 • Išlaikyti saugų ne mažesnį nei 2 metrų atstumą tarp asmenų ar asmenų grupių prie įėjimo į diplomų teikimo ceremonijos vietą ar kitose diplomų teikimo renginio erdvėse.
 • Absolventai yra suskirstyti į atskirus srautus, todėl atvykti į SMK galima ne anksčiau nei 30 min. iki numatytos diplomų teikimo ceremonijos pradžios.
 • Laikytis rankų higienos ir dezinfekcijos, kosėjimo bei čiaudėjimo etiketo reikalavimų.

Jei turite viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) į diplomų teikimo ceremoniją prašome nevykti. Jei Jums pasireiškia bent vienas iš šių išvardintų požymių, į diplomų teikimo ceremonijos renginį nebūsite įleidžiami.