2022-04-04

SMK dėstytojai įsitraukia į tarptautinius projektus: kolegijos vardas nuskambėjo Ispanijoje

Vilniaus Socialinių mokslų kolegijos dėstytoja, studijų programų vadovė Jūratė Sereikienė neseniai sugrįžo iš Ispanijoje vykusios tarptautinės dėstymo savaitės „Naujos marketingo ir komunikacijos kryptys“.

Ispanijos Salamankos universiteto Komunikacijos fakultete apsilankiusi J.Sereikienė dalijasi savo įspūdžiais. „1218 m. įkurtas Salamankos universitetas, kaip ir Paryžiaus, Oksfordo ir Bolonijos universitetai, puoselėja seniausias Europoje mokslo tradicijas. Dabar UNESCO paveldo grožiu ir universitetais garsi Salamanka yra tikras studentų traukos centras“, – džiaugiasi viename seniausių universitetų apsilankiusi SMK dėstytoja.

Jūratė Sereikienė per savaitę nuveikė išties daug ir atsakingai paruošusi dėstomą medžiagą, sudomino Salamankos universiteto bendruomenę.

„Tarptautinės savaitės paskaitoms pasirinkau istorijų pasakojimo („storytelling“) įrankių taikymo prekių ženklams, biblinių istorijų taikymo šiuolaikiniam jaunimo, kaip vartotojo segmentui, temas. Tiesa, praktiniams užsiėmimams labai pasitarnavo ES projekto, kurį kartu su kitais partneriais vykdė Socialinių mokslų kolegija, vaizdinė medžiaga. Studentai paskaitose dalyvavo gyvai, įsitraukė į užduotis.

Fakultete ypatingu renginiu tapo konferencijos salėje vykusi apvaliojo stalo diskusija. Nors kartu su diskusijos dalyviais kalbėjome apie pandemijos poveikį verslui ir vartotojams, galiausiai susirinkusiems jautriai pristačiau Lietuvos visuomenės, ypač jaunimo, pilietinę poziciją ir veiksmus dėl prasidėjusio karo. Palaikymas buvo stiprus!“ – prisimena SMK dėstytoja.

Jūratė Sereikienė džiaugiasi, kad tiek su renginio organizatoriais, tiek su dėstytojais, atvykusiais iš Belgijos, Vengrijos, Turkijos, Slovėnijos, Portugalijos ir Puerto Riko ji ir toliau pratęs draugystę – vykdys bendrus tyrimus, vizitus vieni kitų aukštosiose mokyklose bei studentų mainus.

Erasmus+ programos galimybės iš tiesų didelės“, – šypsosi jomis pasinaudojusi J.Sereikienė.

Akimirkos iš asmeninio J. Sereikienės archyvo: