2021-07-01

SMK Kaune išleista pirmoji absolventų laida

Šiemet savo diplomus Kaune atsiėmė 185 studentai, studijavę net vienuolika studijų programų. Nuo kolegijos įsikūrimo Kaune SMK studijų programų portfelis pasipildė dar keliomis studijų programomis.

Pernai buvo akredituota Strateginio dizaino studijų programa, o šiais metais rugsėjo mėnesį kolegija kvies studentus rinktis naują Bendrosios praktikos slaugos studijų programą. Jau trečiąjį sezoną SMK Kauno filiale populiariausios yra Kūrybos ir pramogų industrijų, Marketingo ir reklamos kūrimo studijų programos, lyderio pozicijų nuo pat pirmųjų metų neužleidžia Estetinės kosmetologijos studijų programa.
Šiuo metu Kauno SMK studijų programų pasirinkimas išties platus: būsimieji studentai gali rinktis net iš šešiolikos studijų programų. Studentams siūloma studijuoti Estetinės kosmetologijos, Transporto ir logistikos verslo, Tarptautinio verslo ir komunikacijos, Tarptautinės prekybos ir muitinės logistikos, Kūrybos ir pramogų industrijų, Skaitmeninės komunikacijos, Mados ir stiliaus vadybos, Programavimo ir multimedijų, Kompiuterinių žaidimų ir animacijos, Teisės, Bankininkystės ir investicijų valdymo, Restoranų ir kavinių vadybos, Turizmo ir poilsio, Marketingo ir reklamos kūrimo bei Strateginio dizaino studijų programas.

Visus, besidominčius SMK studijomis, kviečiame susisiekti ir nuo rudens studijas pradėti naujajame SMK pastate Kaune!

Pradėk savo SUPERHEROJAUS kelionę SMK:

Registruokis konsultacijai