2019-05-16

SMK Kūrybiškumo laboratorija

2019 m. birželio 4 - 20 dienomis Socialinių mokslų kolegija kviečia Klaipėdos miesto vyresniųjų klasių moksleivius į “Kūrybiškumo laboratoriją”. Čia galėsite atskleisti savo kūrybinį potencialą, išbandyti įvairias kūrybiško mąstymo technikas, naudodami šiuolaikines medijas, lavinti kūrybiškumą, išmokti viešai pristatyti informaciją, išbandyti naujus kūrybinio rašymo metodus.

„Kūrybiškumo laboratorijoje” siūlome šiuos užsiėmimus:

  • „Storytelling - kaip sukurti istoriją, kuria visi patikėtų?“. (Lekt. Valdas Pryšmantas) Susipažinsite su istorijų pasakojimo sistema, išmoksite kurti geras ir įtikinamas istorijas, kurios pravers ne tik mokykloje, bet ir vėliau studijuojant, siekiant karjeros aukštumų ar asmeninėje rinkodaroje.
  • „Sprendimų kūrimo menas”. (Lekt. Andrius Chomičius; Gerda Surgautaitė) Interaktyvios, patyriminio mokymo metodais paremtos kūrybinės dirbtuvės  skirtos geriau pažinti problemų sprendimo kūrimo procesą, mokytis jį valdyti. Susipažinsite su vaidmenimis komandoje, jų funkcijomis.
  • „Viešas kalbėjimas: kaip įveikti baimes ir sudominti auditoriją?“. (Lekt. dokt. Giedrė Vaičekauskienė) Sužinosite apie tai, kaip paruošti gerą viešą kalbą, kokios yra pagrindinės viešo kalbėjimo klaidos, ir išmoksite jų išvengti.
  • „Kūno skaitymo menas“. (Lekt. dr. Andželika Bylaitė-Žakaitienė) Visi žino, kad žodžiai gali meluoti, bet kūnas – niekada. Veido išraiška, kūno poza, gestai – visa tai išmoksite atpažinti ir panaudoti sėkmingam bendravimui.
  • „Socialinių tinklų žinutės: kaip būti pastebėtam”.  (Lekt. Laima Vilbutienė) Manoma, kad jaunimui apie socialinius tinklus nieko naujo neįmanoma papasakoti, bet išgirsti patarimus iš profesionalo lūpų apie socialinius tinklus ir jų teisingą naudojimą reikia kiekvienam šiuolaikiniam interneto naudotojui.

Užsiėmimų tvarkaraštį ir registracijos anketą rasite čia: https://forms.gle/wC1iLCNTRWQcx2aZA

Daugiau informacijos suteiks SMK Projektų vadybos centro vadovė Donata Dulkė, el. p. donata.dulke@smk.lt,  tel. 8 601 75094.

Projektą „Kūrybiškumo laboratorija jaunimui“ iš dalies finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė pagal Jaunimo projektų dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų programą.