2021-11-28

SMK kviečia į online atvirų durų dienas

Karjeros pasirinkimas yra vienas atsakingiausių ir kartu sudėtingiausių, pirmųjų atsakingų sprendimų jauno žmogaus gyvenime. Siekiant kuo lengvesnio apsisprendimo visuomet padeda žinios - kuo daugiau būsimų specialybių pažinsi, tuo lengvesnis apsisprendimo kelias.

Todėl Socialinių mokslų kolegija (SMK) kviečia moksleivius į SMK atvirų durų dienų pamokas, kurių metu galėsite susipažinti su skirtingomis specialybėmis. 

REGISTRACIJA


Pamokos: 

Gruodžio 13d. 9.50 val. "Kodėl logistiką?"  (45 min.)

Kodėl verta rinktis karjerą logistikoje? Viena ar kita forma logistika vyravo dar prieš šimtmečius, lygiai tiek pat gyvuos ir ateityje, tik gal kita forma... 

Paskaitą ves Rita Karabanovienė


Gruodžio 14 d. 9.50 val. "Kūrybinės industrijos: ar suderinama kūryba ir verslas?" (45 min.)


Kaip susieti kūrybą (meną ir kultūrą), informacines technologijas, verslą ir inovacijas?

Paskaitą ves Agnė Tumšienė


Gruodžio 14d. 11.00 val. "Trimatė animacija" (45 min.)

3D animacija yra trimačių judančių vaizdų ir objektų kūrimo ir jų integravimo skaitmeninėje aplinkoje procesas. Šie objektai generuojami naudojant specializuotą programinę įrangą. Tokios programos leidžia 3D animatoriams sukurti judėjimo iliuziją, reikalingą objektams atgaivinti. Trimatė animacija šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje taikoma labai plačiame kontekste. Paskaitos metu artimiau susipažinsime su trimatės animacijos galia skaitmeninėje erdvėje.

Paskaitą ves Gintarė Laucienė

Gruodžio 14d. 12.00 val. "Bendrosios praktikos slauga" (45 min.)

Atliepiant senėjančios visuomenės iššūkius galima teigti, jog slaugytojai vaidina pagrindinį ir vis svarbesnį vaidmenį padedant visuomenei susidoroti su dabartiniais iššūkiais visuomenės sveikatos srityje.

Paskaitą ves Viljaras Reigas

Gruodžio 15 d. 9.50 val. "Kaip mus paveikia reklama?" (45 min.)

Kokią įtaką mūsų pasirinkimams daro reklama?  Ką reiškia reklamoje pasirinktos spalvos, detalės, emocijos ar muzika?  Šios pamokos metu sužinosime apie reklamos psichologiją ir kaip stipriai ji gali mus paveikti. 

Paskaitą ves Kristina Čelkė