2022-08-10

SMK kviečia į pirmakursių stovyklą "Būk daugiau"

Hey, pirmakursi! Sveikiname prisijungus prie SMK bendruomenės ir kviečiame Tave susipažinti su SMK  ir Tavo naujais studijų bendražygiais jau rugsėjo 8 - 9 d.

Apie ką mes čia?! Mes apie pirmakursių stovyklą “Būk daugiau!”

K a d a? Rugsėjo 8-9 d.

K u r? Poilsio  centras "Nojaus laivas"  Pagronyčio k., Merkinės sen., Varėnos r.

K a i p   n u v y k t i? Visi festivalio dalyviai į renginio vietą važiuoja užsakytais autobusais iš Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus, o jeigu šis variantas Tau netinka - gali rinktis važiuoti savo automobiliu*.

K u r   a p s i s t o t i? Tavęs laukia poilsiavietės nameliai, kuriuose galėsi pailsėti ir išsimiegoti.

K a i n a: 70 Eur (kelionė užsakytu autobusu, nakvynė nameliuose, vakarienė ir pusryčiai bei visos festivalio pramogos. *Vykstant savo automobiliu kaina nesikeičia).

D r e s s   c o d e: vakarinės renginio dalies dress kodas ir galimybė tavo kūrybiškumui pasireikšti - Cosmic White.

Detalesnė festivalio programa jau netrukus, bet dėl vieno gali būti ramus - daug geros nuotaikos ir juoko, naujų draugų, muzikos, linksmybių, fizinio aktyvumo, šokių tądien tikrai netrūks.

Registracija į stovyklą

Registracija patvirtinama tik sumokėjus mokestį į SMK sąskaitą ir mokėjimo išrašą prikabinus registracijoje. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyk: SMK stovykla, savo vardą ir pavardę.

SMK sąskaita:
„Luminor Bank“ AB
LT054010042300716035

Jei Tavo planai pasikeitė ir negali atvykti į stovyklą, rašyk laišką el.paštu simona.banyte@smk.lt likus ne mažiau kaip 24 val. iki renginio. Mokestį grąžinsime. Informavus apie neatvykimą likus mažiau nei 24 val. iki stovyklos pradžios, grąžinama 50% mokesčio sumos. 


Studijos SMK - tai 3 metų nesibaigiantis žinių, patyrimų, kūrybiško ir produktyvaus laiko su Tavo naujais studijų bičiuliais ir visad pozityvia ir draugiška SMK bendruomene. Startuosime su trenksmu, nes pasaulis nekantrauja! 

Būk daugiau su #smklife