2019-10-28

SMK šie mokslo metai - jubiliejiniai, 25-tieji.

25 - tai ne tik skaičius. Tai mūsų istorija. Sukurta bendruomenė. Išgyventos patirtys. Nesuskaičiuojami atradimai. Prisiminimų akimirkos. Visa tai šiandien telpa į vieną frazę - 25 metai kuriant ateitį! Juk kasdien kūrėme ką nors naujo, siekėme išsiskirti, žvelgti į ateitį optimistiškai ir veržliai. 

Tai buvo augimo, mokymosi, tobulėjimo, ištvermės ugdymo metas, per kurį užaugome kaip stipri, vieninga bendruomenė, siekianti toliau kurti ateitį. Padėti kitiems ją kurti. Ir kurti kartu. 

Tad šiandien drąsiai, nevaržomi šabloniško mąstymo, žengiame į naują ateities kūrimo etapą. Tik ateities kūrimas mus veda į priekį, skatina pažinti, domėtis naujovėmis, būti lyderiais.

 Minėdami šį jubiliejų kalbėsime apie ateitį renginiais, iniciatyvomis, darbais ir kviesime tapti jos bendrakūrėjais. Juk tame ir glūdi kiekvieno mūsų stiprybė, kad patys galime sukurti tai, ko trokštame. Tokią ateitį, kokios norime. Tad kviečiame kartu kurti ateities miestus, Lietuvą, bendruomenę, mus pačius. Nuo to kokie būsime mes, priklausys ir kokia bus ateitis. Esame ateities kūrėjai.