2022-02-08

Susipažink – Naujasis SMK SA prezidentas Nojus Grigas

2022-ieji metai jau spėjo įnešti naujovių, o tarp jų – ir naujų veidų ypatingose Socialinių mokslų kolegijos (SMK) pozicijose. Sausio mėnesį išrinktas SMK Studentų atstovybės (SA) prezidentas Nojus Grigas jau kimba į darbus, tačiau prieš tai kviečia kiek iš arčiau pažinti jo spalvotą asmenybę.

Iš Vilniaus kilęs 20-metis kūrybinių industrijų antrakursis pasakoja, kad jo istorija SMK prasidėjo dar mokykloje, kuomet jis puikiai suprato, jog norės studijuoti būtent kolegijoje.

Visada buvau linkęs įgyti praktinių, o ne teorinių žinių. Taip pat mane visuomet žavėjo pramogų verslas – kinas, festivaliai, spektakliai, koncertai, parodos... Norėjau tapti šios industrijos dalimi ir skatinti savo kūrybiškumą bei saviraišką, tad taip ir atsidūriau SMK kūrybinių ir pramogų industrijų studento kėdėje“, – pasakoja Nojus.

Vaikinas prisimena, kad dar prieš tapdamas SMK bendruomenės dalimi, kiek anksčiau buvo girdėjęs apie Studentų atstovybės veiklą. Žinodamas, kad ten buriasi ambicingi ir kūrybiški studentai, Nojus nusprendė savo jėgas išbandyti ir pats.

Pamaniau, kad tai puiki aplinka studentui papildomai įgauti daugiau patirties, žinių ir pažinčių. Būtent todėl tik pradėjęs studijuoti, pirmame kurse tapau Studentų atstovybės komandos nariu“, – prisimena kūrybinių ir pramogų industrijų studentas.

Dabar jau antrame kurse studijuojantis Nojus aktyviai prisideda ne tik prie SA veiklos, bet ir prie kitų projektų. Vienas tokių – jaunimo festivalis „Vibelift“ ir jo produktas-tinklalaidė „VIBEcast“, kurios vedėju tapo būtent Nojus. Nebijodamas atsakomybės ir naujų iššūkių, aktyvus vaikinas nusprendė, kad viso to jam negana ir besikeičiant SA prezidento kadencijai, jis pakeitė prieš tai šias pareigas ėjusią SMK studentę Jurgitą Jazbutytę.

Kai atėjo metas keisti prezidentą, pajutau didelį SA narių palaikymą ir paskatinimą užimti šias pareigas. Buvo gera žinoti, kad šie žmonės manimi pasitiki, o taip pat ir pats norėjau toliau tobulėti“, – teigia Nojus ir pasakoja, kad pagrindė jo veikla po paskaitų yra būtent Studentų atstovybė.

N.Grigas tikina, kad tapimas trijų SMK miestų – Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno –  SA prezidentu, yra išties nemaža atsakomybė, todėl eidamas šias pareigas, vaikinas laikosi trijų pagrindinių superherojaus vertybių, kurias žada perduoti ir savo komandai.

Pareigingumas – kiekvienas superherojus turi būti pareigingas. Atvirumas – tik būdamas atviras sau, būsi atviras kitiems ir naujoms gyvenimo galimybėms. Komunikacija – privalu palaikyti ryšį, kalbėti bei nebijoti išreikšti savo mintis. Taip kuriama bendra vertė“, – sako SA prezidentas Nojus Grigas ir išskuba tęsti savo superherojaus misijos.Sek SMK Studentų Atstovybės veiklą socialiniuose tinkluose:

Facebook
Instagram