2022-08-29

Svarbi informacija pirmakursiams 2022. Startuojam!

Hey!

Sveikiname visus su artėjančia nauja Mokslo metų pradžia ir ypatingai sveikiname prie SMK bendruomenės prisijungusius pirmakursius ir kviečiame pasiruošti savo studijų startui. Pateikiame svarbiausią informaciją apie rugsėjo 1-osios šventę, Bendruomeniškumo dieną ir įvadines paskaitas.

SMK pirmakursio atmintinė 2022

SMK pirmakursio atmintinė 2022 | Sesijinės studijos

Rugsėjo 1 d. Mokslo metų pradžios šventė „Būk daugiau“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Naujus mokslo metus pasitinkame šūkiu „BŪK DAUGIAU!” ir skatiname kiekvieną studentą atskleisti savo potencialą per įvairias galimybes ir patirtis, kurių jie gali pasisemti patyriminiu mokymosi paremtoje akademinėje aplinkoje. Pirmakursius ir jau esamus studentus kviečiame į Mokslo metų pradžios šventę, kurios metu jie išgirs sveikinimo kalbas iš SMK vadovų, dėstytojų, alumnų bei garbių svečių. Nepraleisk:

Vilniuje – rugsėjo 1 d. 11.00 val. (Kalvarijų g. 137E)

Kaune  – rugsėjo 1 d. 14.00 val. (Vilties g. 2)

Klaipėdoje – rugsėjo 1 d. 17.00 val. (Liepų g. 83)

Rugsėjo 2 d. Bendruomeniškumo diena „Mano studijų miestas“

Kadangi kasmet SMK bendruomenę papildo nauji nariai, siekiame juos pažinti jau nuo pirmųjų dienų. Bendruomeniškumo dienos tikslas – susipažinti su SMK administracija, dėstytojais ir pirmakursiais, turiningai praleisti laiką dienos veiklose bei duoti startą bendrystei, kuri yra viena iš pagrindinių SMK vertybių.

Registracija ir daugiau informacijos: 

Vilniujeregistracija nereikalinga, laukiame visų susirenkant prie Aušros vartų 13:00 val. (iš M. Daukšos g. pusės)

Kaune - REGISTRACIJA 

Klaipėdoje - REGISTRACIJA

Rugsėjo 5-7 d. Įvadinės paskaitos pirmakursiams (tik nuolatinių studijų studentams)

Rugsėjo 5-7 dienomis kviečiame pirmakursius iš arčiau susipažinti su SMK gyvenimu ir galimybėmis, studijų administravimu ir finansine parama studentams, pasirinktomis studijų programomis bei jų perspektyvomis darbo rinkoje. Įvadinių paskaitų metu netrūks įvairių veiklų, pradedant pažintimis su SMK alumnais, kurie atvirai pasidalins savo nueito studijų kelio ir pasiektų tikslų istorijomis, iki pažintinių turų savo studijų mieste.

Įvadinių paskaitų programa Vilniuje

Įvadinės paskaitos Vilniuje - rugsėjo 6 d. - privaloma registracija

Įvadinių paskaitų programa Kaune

Įvadinių paskaitų programa Klaipėdoje

Rugsėjo 8-9 d. Pirmakursių stovykla „Būk daugiau“

Kiekviena kelio pradžia prasideda pažintimi su savo bendražygiais, tad rugsėjo 8-9 dienomis užsiregistravę pirmakursiai kviečiami į mokamą stovyklą (Poilsio centras Nojaus laivas Pagronyčio k., Merkinės sen., Varėnos r.), kurioje vyks įvairūs užsiėmimai, užduotys ir pramogos, leisiančios susipažinti su savo grupiokais, kursiokais ir SMK bendruomene. Vakarinės renginio dalies dress kodas ir galimybė kūrybiškumui pasireikšti – „Cosmic White“.

Daugiau informacijos ir registracija

Nustebink savo svajones. Būk daugiau!

#smklife