2023-09-05

Svarbi informacija pirmakursiams 2023. Startuojam!

Hey!

Sveikiname visus su artėjančia nauja Mokslo metų pradžia, o ypatingai sveikiname prie SMK bendruomenės prisijungusius pirmakursius! Kad studijų startas būtų dar aiškesnis ir ramus - pateikiame svarbiausią informaciją apie Rugsėjo 1-osios šventę, įvadines paskaitas bei pirmakursių stovyklą.

 SMK pirmakursio atmintinė 2023 

 SMK pirmakursio atmintinė 2023 | Sesijinės studijos 

Rugsėjo 1 d. Mokslo metų pradžios šventė „Čia - GERA!" Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Studente, Tavo naujas gyvenimo etapas jau visai netrukus! SMK Aukštoji mokykla kviečia SMK bendruomenę sugrįžti ten, kur gera. Neabejojame, kad per vasarą visi įgavome dar daugiau kūrybiškos energijos, naujų idėjų, labiau pažinome save ir esame atviri bei pasiruošę naujoms žinioms ir įgūdžiams.

Pirmakursius ir jau esamus studentus kviečiame į Mokslo metų pradžios šventę, kurios metu išgirsite sveikinimo kalbas iš SMK vadovų, savo būsimų dėstytojų, alumnų ir įvairių verslo bei pramogų pasaulio svečių. Pažadame puikų laiką, naujas pažintis, bendruomenišką atmosferą, pramogas ir geriausių emocijų pilną studijų STARTĄ! 

Vilniuje (Kalvarijų g. 137E) 11 val.

Kaune (Vilties g. 2) 12 val.

Klaipėdoje (Liepų g. 83B) 16 val.

Rugsėjo 4-6 d. Įvadinės paskaitos pirmakursiams

Rugsėjo 5-7 dienomis kviečiame pirmakursius iš arčiau susipažinti su SMK gyvenimu ir galimybėmis, studijų administravimu ir finansine parama studentams, pasirinktomis studijų programomis bei jų perspektyvomis darbo rinkoje. Įvadinių paskaitų metu netrūks įvairių veiklų, pažinčių su savo būsimomis profesijomis, verslo atstovais ir pažintinių turų savo studijų mieste.

Įvadinių paskaitų programa Vilniuje

Įvadinių paskaitų programa Kaune

Įvadinių paskaitų programa Klaipėdoje

Rugsėjo 7-8 d. Pirmakursių stovykla „Čia - GERA!"

SMK naujuosius studentus mokslo metus kviečia pasitikti pirmakursių stovykloje, kurioje bus išties GERA! Nori tuo įsitikinti pats? Kalendoriuje pasižymėk rugsėjo 7-8 dienas, iš spintos trauk pripučiamas antis, šortus, akvalangus, o gal net valtelę (?) arba nustebink savo fantazija irrrrrrr pasiruošk POOL PARTY temos vakarėliui! Jei nori pažinti SMK bendruomenę, pajusti ir patirti, kaip išties gyvena šauniausi SMK studentai – kaip jie linksminasi, kuria, generuoja idėjas ir organizuoja renginius – nepraleisk šios stovyklos.

 Daugiau informacijos ir registracija 

#smklife