Priėmimas

Priėmimas į Socialinių mokslų kolegiją vykdomas Bendruoju ir Atskiruoju priėmimu, vadovaujantis studentų Priėmimo taisyklėmis 2017.

  Konkursinio balo sandara Priėmimo taisyklės Studijų kaina SMK studijų stipendijų skyrimo tvarka

Bendrasis priėmimas

Bendrąjį priėmimą vykdo Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO), vadovaujantis Bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas tvarkos aprašu ( www.lamabpo.lt ).

Atskirasis priėmimas

Atskirasis priėmimas balandžio – rugsėjo mėnesiais organizuojamas į mokamas studijų vietas. Atskirojo priėmimo metu prašymai dalyvauti konkurse priimami Kolegijos Priėmimo komisijose (Klaipėdoje ir Vilniuje) bei internetu.

Minimalus konkursinis balas stojant į SMK - 1.0

 

Priėmimas internetu

Kontaktai:

Klaipėdoje Vilniuje
Nemuno g. 2
Tel. +370 46 397 077
Mob. tel. +370 615 30 899
El. paštas: priemimas@smk.lt
Kalvarijų g. 137E
Tel. +370 52 043 252
Mob. tel. +370 685 54 597
El. paštas: priemimas@smk.lt

Klausk studento

SMK - tai vieta, kurioje tikiu ir žinau, kad pasieksiu savo užsibrėžtų tikslų. SMK leidžia džiaugtis pažinimu, pastebi laimėjimus, atveria visus kelius į savęs tobulinimą. Kiekvienas čia studijuodamas gauna ne tik žinių bagažą, bet ir artumo, šilumos, supratimo. Gyvendami tokioje aplinkoje mes visi pasikeičiame. Stengiuosi išnaudoti visas geriausias galimybes, kurias man suteikia SMK.

Karolina Urbietytė

Kūrybos ir pramogų industrijos

Finansavimo sąlygos

Už studijas sumokėta kaina gali būti kompensuojama pirmosios pakopos ar vientisųjų studijų studentams, kurie visą studijų laikotarpį ar jų dalį (semestrą) studijavo valstybės nefinansuojamose vietose. Faktiškai sumokėta studijų kaina ar jos dalis, ne didesnė, kaip norminė studijų kaina, kompensuojama asmeniui pabaigus atitinkamą studijų laikotarpį.

Kodėl SMK?

  1
 • „Tik įstojusi į SMK pajaučiau tikrąjį studentavimo malonumą! Tai vieta, kurioje atradau naujus draugus, išbandžiau save įvairiose srityse, gavau begalę naujų patirčių, kurios neabejotinai padės eiti pasirinktu gyvenimo keliu po studijų. SMK visada jaučiuosi ypatinga ir reikalinga“.

   

  Evelia Šaltytė

  Kūrybos ir pramogų industrijos

 • „Man kiekviena diena SMK – tobulėjimo diena. Baigęs mokyklą apie kitas aukštąsias mokyklas net negalvojau. Tik įstojęs čia kiekvieną dieną žengiau savo svajonių išsipildymo link ir man puikiai sekasi, tad nesustoju ir tęsiu pradėtą kelią, o SMK tobulėja ir siekia savo svajonių kartu su manimi“. 

   

  Ignas Lelys

  Kūrybos ir pramogų industrijos

 • „Studijuodama SMK radau viską: patinkančias, geras ir kokybiškas studijas, draugų ir pažįstamų ratą, kuris visada pasiruošęs pagelbėti. SMK - puiki vieta, čia norisi sugrįžti“.

   

  Dominyka Berlėtaitė

  Teisė

 • „SMK tai moderni aukštoji mokykla, kur galime tobulėti, augti kartu. Draugiška, tolerantiška aplinka leidžia pasijusti laisvai, saugiai, nebijoti klysti. Man SMK - viena didelė šeima“.

  Lymantė Mačiulytė

  Tarptautinis verslas ir komunikacija

Kompetencijų pripažinimas

Turite realios darbo patirties ir jos pagrindu įgytų žinių, tačiau šie jūsų pasiekimai nėra pripažinti ir patvirtinti formaliai?

Kviečiame kreiptis dėl neformaliuoju būdu įgytų kompetencijų vertinimo ir patvirtinimo į SMK! Neformaliuoju būdu įgytų kompetencijų pripažinimas yra įgytų pasiekimų vertinimo forma. Jo pagalba asmuo gali praplėsti savo karjeros ir studijų galimybes, įprasminti savo profesinę patirtį ir ankstesnius mokymosi pasiekimus.

Priėmimas į aukštesnius kursus

Jei esate mokęsi kitoje aukštojoje mokykloje ir nebaigėte studijų, kviečiame jas tęsti Socialinių mokslų kolegijoje. Jūs būsite priimti į aukštesnį kursą ir galėsite studijuoti pagal sudarytą individualų studijų planą.

Į aukštesnį studijų kursą gali būti priimami asmenys iš kitų aukštųjų mokyklų, kurie pabaigė, studijavo ar studijuoja kitose aukštosiose mokyklose pagal aukštojo mokslo studijų programas, taip pat asmenys, kurie studijavo Socialinių mokslų kolegijoje ir nebaigė studijų per nustatytą studijų programos laikotarpį ir pageidauja tęsti nebaigtas studijas.

Kitose aukštosiose mokyklose išklausyti ir įvertinti studijų dalykai įskaitomi pagal Socialinių mokslų kolegijos Studijų rezultatų įskaitymo ir kreditų perkėlimą tvarką.

Daugiau informacijos apie priėmimą į aukštesnį kursą teiraukitės SMK Priėmimo komisijose Klaipėdoje ir Vilniuje.