Kodėl SMK?

  1
 • „Studijuodama SMK jaučiuosi laiminga, nes tai tokia vieta, kuri padeda ne tik atsiskleisti bei realizuoti save, bet ir toliau tobulėti ir siekti savo asmeninių tikslų“.

   

  Lina Cemnolonskytė

  Sveikatingumo ir grožio verslas

 • „SMK- tai šiuolaikiška ir inovatyvi kolegija, kurioje jaučiuosi draugiškos ir kūrybiškos bendruomenės dalimi. Pradėjusi studijas čia, mane nustebino dėstytojų geranoriškumas, profesionalumas ir jauki aplinka“.

   

  Jacinta Purauskaitė

  Mados rinkodara

 • „Tik įstojusi į SMK pajaučiau tikrąjį studentavimo malonumą! Tai vieta, kurioje atradau naujus draugus, išbandžiau save įvairiose srityse, gavau begalę naujų patirčių, kurios neabejotinai padės eiti pasirinktu gyvenimo keliu po studijų. SMK visada jaučiuosi ypatinga ir reikalinga“.

   

  Evelia Šaltytė

  Kūrybos ir pramogų industrijos

 • „SMK tai moderni aukštoji mokykla, kur galime tobulėti, augti kartu. Draugiška, tolerantiška aplinka leidžia pasijusti laisvai, saugiai, nebijoti klysti. Man SMK - viena didelė šeima“.

  Lymantė Mačiulytė

  Tarptautinis verslas ir komunikacija

 • „Man kiekviena diena SMK – tobulėjimo diena. Baigęs mokyklą apie kitas aukštąsias mokyklas net negalvojau. Tik įstojęs čia kiekvieną dieną žengiau savo svajonių išsipildymo link ir man puikiai sekasi, tad nesustoju ir tęsiu pradėtą kelią, o SMK tobulėja ir siekia savo svajonių kartu su manimi“. 

   

  Ignas Lelys

  Kūrybos ir pramogų industrijos

 • „Studijuodama SMK radau viską: patinkančias, geras ir kokybiškas studijas, draugų ir pažįstamų ratą, kuris visada pasiruošęs pagelbėti. SMK - puiki vieta, čia norisi sugrįžti“.

   

  Dominyka Berlėtaitė

  Teisė

 • Sumanūs. Modernūs. Kūrybingi. Tokie yra SMK studentai.


  „SMK - tai šeima, kuri padėjo man atsistoti ant kojų ir išmokė nebijoti siekti savo užsibrėžto tikslo! Dėstytojų kompetencija, inovatoriška aplinka bei puikūs žmonės šalia - čia viskas ko reikia Tau“.

  Dominykas Žėkas

  Bankininkystė ir investicijų valdymas


< Atgal