Įgyk naujų žinių bei praktinių įgūdžių!

  • Įgytas vidurinis išsilavinimas
  • Turima profesinė kvalifikacija (baigta profesinio mokymo programa)
  • Nuolatinės dieninės studijos - Paskaitos vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio darbo dienos metu

  • Nuolatinės sesijinės - Paskaitos vyksta po vieną savaitę kiekvieną mėnesį vakarais ir tos savaitės šeštadienį (šias studijas galite rinktis ir ONLINE būdu!)

Baigus SMK trumposios pakopos studijas galima rinktis sutrumpintas* profesinio bakalauro studijas ir tęsti mokymosi kelionę bei įgyti papildomų žinių pasirinktoje kryptyje. 

*Gali būti įskaitomi tam tikrų dalykų kreditai, kuriuos įgijai profesinio mokymosi keliu, todėl studijų trukmė gali sutrumpėti. 

Trumposios pakopos studijos

Tai - aukštojo mokslo studijų pakopa profesinei kvalifikacijai pagal Lietuvos kvalifikacijų sandaros penktąjį lygį įgyti. Trumpojo ciklo studijos – tai puiki galimybė mokytis, persikvalifikuoti ir įgyti darbo rinkai reikalingų žinių ir įgūdžių. 

 

SMK Aukštojoje mokykloje galima pasirinkti įgyti profesinę kvalifikaciją pagal Lietuvos kvalifikacijų sandaros penktąjį lygį, kuomet studijos trunka tik 1,5-2 metus.

 

Registracija į nuotolinę konsultaciją

Registruokis

SMK
priėmimas


Užsitikrink sau studijų vietą jau dabar. Teik paraišką Aukštojo mokslo profesinio bakalauro studijoms, Trumposios pakopos studijoms ar Profesiniui mokymui SMK jau dabar.

Bendrasis centralizuotas priėmimas

Bendrąjį priėmimą vykdo Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti.


Priėmimas vykdomas nuo birželio mėnesio.

Priėmimas