SMK Klaipėdoje įvyko forumas „Verslo sėkmė – investicija į tobulėjantį darbuotoją“

‘16/12/07

2016 m. gruodžio 6 d. Socialinių mokslų kolegijoje Klaipėdoje vyko forumas „Verslo sėkmė – investicija į tobulėjantį darbuotoją“. Forumo metu aktyvūs ir įkvepiantys pranešėjai skatino įsitraukti į diskusijas visus forumo svečius, buvo dalijamasi įžvalgomis, nuomonėmis bei jau Kalėdomis kvepiančia nuotaika.

UAB „Creative Partner“ savininkas Darius Šoparas interaktyviai, nuotaikingai, o kartais net ir šokiruojančiai dalijosi patirtimi, kaip įveiklinti ir motyvuoti naujos kartos darbuotojus. Taip pat pateikė verslui itin aktualių įžvalgų, kokie būdai labiausiai padeda prisitaikyti prie šios naujosios kartos klientų, kokią komunikacinę žinutę jiems skleisti, kaip juos paversti lojaliais bei kuriančiais vertę.  

Psichologė, verslo konsultantė Viktorija Gončarova, pristatydama pranešimą „Kaip auginti verslą, buriant sėkmingas ir tobulėjančias komandas“ akcentavo pačių darbuotojų įgalinimą, jų pačių atsakomybės suvokimą ir prisiėmimą, siekiant veiklos rezultatų. Viktorija pabrėžė, kad vadovo stiprybė yra pamatyti darbuotojo ir kolegos stiprybę bei ją išnaudoti darbe aukščiausio rezultato siekimui. Tik įgalinti ir atsakingi darbuotojai suteiks vadovui galimybę būti įžvalgiu tiek išorinėje, tiek vidinėje verslo aplinkoje.

Aktorė Virginija Kochanskytė forumo svečių dėmesį patraukė išskirtiniu balso tembru, nenusakoma galybe vaidmenų ir nuostabiomis, svajonėms įkvepiančiomis eilėmis. Virginija visiems linkėjo niekada nenustoti siekti „pupos, augančios iki dangaus“ viršūnės ir pabrėžė, jog kiekvieno iš mūsų vidinis lobis - kūrybiškumas, grožis ir svajonių siekimas suteikiantis džiaugsmą, meilę ir laimę.

Dėkojame šiems pranešėjams už įžvalgas, nuotaikingumą ir tikėjimą savo darbu.

Taip pat dėkojame forumą moderavusiai SMK dėstytojai, renginių vedėjai Giedrei Vaičekauskienei.

 

Visiems forumo svečiams sakome IKI kitų susitikimų. 

 

 

< Atgal