Atmintinė pirmakuriams

‘17/08/29

    Sveikas Pirmakursi, sveikiname įstojus į Socialinių mokslų kolegiją. Džiaugiamės, kad tapote mūsų akademinės bendruomenės nariu ir tikimės, kad studijos čia taps naujų iššūkių ir galimybių pradžia, vesiančia Jus į sėkmingą karjerą ir asmeninį tobulėjimą.
 
Kviečiame atvykti į Mokslo metų pradžios šventes
 
Vilniuje
 
2017 m. rugsėjo 1 dieną 12.00 val. (Kalvarijų g. 137E, Vilnius).
 
 
Klaipėdoje 
 
2017 m. rugsėjo 1 dieną  
17.00 val. Mokslo metų pradžios šventė SMK (Nemuno g. 2, Klaipėda)
 
O nuo 19.00 val. Rugsėjo 1-osios linksmybės tęsis Studentiškame piknike prie Klaipėdos kultūros fabriko (Bangų g., 5 A, Klaipėda) su Justinu Jankevičiumi ir Simona Bandita.
 
SVARBU ŽINOTI 
 
Informaciją apie studijas Socialinių mokslų kolegijoje rasite interneto puslapio (www.smk.lt) skiltyje „Studentams“. Iki studijų pradžios privalote susipažinti su Kolegijos teisės aktais, reglamentuojančiais studijų proceso organizavimą ir sekti šių teisės aktų pakeitimus.
 
 • SVARBU ŽINOTI

  1. Informaciją apie studijas Socialinių mokslų kolegijoje rasite interneto puslapio (www.smk.lt) skiltyje „Studentams“. Iki studijų pradžios privalote susipažinti su Kolegijos teisės aktais, reglamentuojančiais studijų proceso organizavimą ir sekti šių teisės aktų pakeitimus.
  2. Paskaitų tvarkaraščius ir studijų grafikus rasite kolegijos tinklapyje smk.lt skiltyje „Mano SMK“ (Paskaitų tvarkaraštis) arba parsisiuntę mobiliąją aplikaciją SMKLIFE.
  3. Rugsėjo 4, 5 ir 6 dienomis nuolatinių studijų studentams vyks įvadinės paskaitos, kurių metu studentai bus supažindinti su studijomis ir studijų tvarka, vyks susitikimai su studijų programų Katedrų vedėjais, studentų atstovybe, SMK klubų, būrelių ir kitų saviraiškos galimybių pristatymas. Daugiau informacijos rasite Facebook profilyje - Socialinių mokslų kolegija arba smk.lt.
  4. Rugsėjo 7 ir 8 dienomis vyks SMK Pirmakursių stovykla #SMKLIFE. Kūrybines užduotis ir įvairius „workshopus“ SMK pirmakursiai atliks poilsio bazėje "Rūta" (Molėtų raj., Kirneilės kaimas). Daugiau informacijos Facebook profilyje - Socialinių mokslų kolegija arba smk.lt
  5. Ištęstinių studijų studentams studijos organizuojamos sesijomis - akademiniai užsiėmimai vyksta periodinėmis sesijomis, kurių metu paskaitos organizuojamas darbo dienomis pagal atskirą grafiką. Konktaktinis mokymas ir konsultavimas derinamas su nuotoliniu kontaktiniu mokymu, kai ištęstinių studijų studentams on-line būdu SMK e-mokymosi aplinkoje Moodle vykdomos konsultacijos ir video seminarai. Pirmoji paskaitų savaitė ištęstinių studijų studentams vyks: Klaipėdoje rugsėjo 18-22 d., Vilniuje rugsėjo 25 -29 d. Ištęstinių studijų grafiką ir paskaitų bei konsultacijų tvarkaraščius rasite kolegijos tinklapyje www.smk.lt skiltyje „Mano SMK“ (Paskaitų tvarkaraštis) arba mobiliaja aplikacija SMKLIFE.
  6. SMK studentams išduodamas Lietuvos studento pažymėjimas (LSP) arba tarptautinis studento pažymėjimas (ISIC). Daugiau informacijos rasite puslapiuose: lsp.lt arba www.isic.org.
  7. SMK Studentui suteikiama Kolegijos elektroninio pašto dėžutė ir autorizuota prieiga prie Kolegijos studijų informacinės sistemos ir studijų išteklių. Daugiau informacijos rasite smk.lt ir rugpjūčio pabaigoje gausite el. paštu.
  8. Svarbu nevėluoti sumokėti įmokos už studijas iki kiekvieno einamojo semestro pradžios. Už rudens semestro studijas įmoka turi būti atlikta iki rugsėjo 1 dienos, o už pavasario semestrą – iki vasario 1 dienos. Įmokos už studijas mokamos pervedant lėšas į Kolegijos sąskaitas bankuose, kurios nurodytos Studijų sutarties VII dalyje. Jei Studentas nevykdo finansinių įsipareigojimų per pirmąjį einamojo semestro mėnesį, Kolegija turi teisę perduoti Studento skolos išieškojimą tretiesiems asmenims.
  9. Studentas privalo nedelsiant raštu informuoti Kolegijos Studijų skyrių apie pasikeitusią kontaktinę informaciją arba kitais svarbiais studijų klausimais.     
  10. Pažymas studentai užsako elektroniniu būdu. Pažymų užsakymo formą rasite smk.lt skiltyje „Mano SMK“ (E-mokymosi aplinka "Moodle", Pažymų užsakymas).
 
Informacija studijų klausimais teikiama:
 
KLAIPĖDOJE
Tel. +370 46 397 077; +370 46 433 451 bei el. paštu: neringa.gulbinaite@smk.ltinfo@smk.lt.
 
VILNIUJE
Tel. +370 5 2195739; +370 5 2157470; +370 6824 1082 bei el. paštu: agne.juskeviciute@smk.ltdaine.vlasenkoviene@smk.lt
 

< Atgal