Kaip paleisti sėkmingą internetinę svetainę

‘17/12/04

Remigijus Kostrovickas – sėkmingų ir nuolat augančių internetinių svetainių Anglija.lt ir Mzirafos.lt įkūrėjas bei Artur Mamin techninis Anglija.lt ir Mzirafos.lt projektų vadovas

KAIP PALEISTI SĖKMINGĄ INTERNETINĘ SVETAINĘ.

Remigijus Kostrovickas bendrovės „Žirafų projektai“ vadovas, kuriam pavyko sukurti sėkmingą startuoli su komanda, išsibarsčiusia po visą Europą. Remigijus – tai verslininkas randantis kūrybiškų sprendimų Klaipėdos miesto įvaizdžio stiprinimui, bei užpildantis miesto spragas savo projektais. Persikėlęs gyventi į Klaipėdą pastebėjo, kad uostamiestyje nėra kokybiškos internetinės platformos, kurioje būtų sistemingai pateikta informacija apie renginius, pramogas, barus ar klubus. Taip pradėjęs rašyti barų apžvalgas, šiai dienai gali džiaugtis daugiau nei 18 tūkst. žmonių siekiančiu sekėjų ratu socialiniuose tinkluose bei kasmet augančiu portalo lankomumu.

Projektas finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis įgyvendinant Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos programos „Studijų ir mokslo plėtra“ (kodas – 12-01) priemonę „Pilietiniai, moksliniai, kūrybiniai ir sportiniai studentų projektai“.

Susitikimo laikas: 2017m. gruodžio 11 d. 15.00 val.
Vieta: Socialinių mokslų kolegija Nemuno g. 2, Klaipėda
Auditorija: 403 aud.

Renginys nemokamas. 
Registracija: https://goo.gl/forms/8vm5QYgaThltmJ4x2

< Atgal