Pirmakursių stovykla

‘18/08/10

Hey pirmakursi, sveikiname Tave prisijungus prie šaunios ir kūrybingos SMK bendruomenės!

Jei nori pažinti SMK bendruomenę, pajusti ir patirti, kaip išties gyvena šauniausi SMK studentai – kaip jie linksminasi, kuria, generuoja idėjas ir organizuoja renginius – dalyvauk pirmakursių stovykloje - SMK FEST!

Trauk iš stalčiaus savo festivalių kalendorių ir pasižymėk rugsėjo 6, 7 d., nes tai diena, kai sužinosi, kaip linksminasi tikri studentai.

Miškų apsuptyje – poilsio namuose „Tolieja“ prie Ešerinio ežero tavęs laukia naujos pažintys, linksmybės, įvairios užduotys, puiki nuotaika ir šokiai iki paryčių.

Vakare savo naują programą pristatys linksmų ir charizmatiškų grupės “120” vaikinų duetas! Pašėlę ir gero humoro nestokojantys Dovydas ir Šarūnas žada tikrą geros nuotaikos fiestą!

SMK Pirmakursių stovyklos metu bus galima gyventi nameliuose
Festivalio dalyvio mokestis – 30 €
Dalyvių registracija : https://goo.gl/forms/gb85G9ds13JVvvxL2

Ir savo palapinėse po 1000 žvaigždžių dangumi.
Festivalio dalyvio mokestis - 25 €
Dalyvių registracija: https://docs.google.com/forms/d/1ahD79B_WWZdaFDbTeCay6mJeMGRkDPjdk_twDC-UT6g/edit

Visi dalyviai į stovyklos vietą bus vežami specialiai užsakytais autobusais iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos. Jei pageidaujate, galite vykti savo automobiliu, tačiau nuo to stovyklos dalyvio mokestis nesikeičia.

Dalyvių skaičius ribotas, registracija vyksta iki rugpjūčio 20 d.
Registracija patvirtinama tik sumokėjus mokestį pavedimu į SMK sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite: SMK stovykla, savo vardą ir pavardę.

SMK sąskaitos:

„Luminor Bank“ AB
LT054010042300716035

„Swedbank“ AB
LT287300010002288364


Daugiau informacijos - simona.banyte@smk.lt

< Atgal