2023-08-11

Priėmimas į studijas SMK 2023 - studijuok ten, kur GERA!

Atėjus laikui rinktis savo studijų kelią – rinkis ten, kur studijuoti GERA! SMK Aukštoji mokykla įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje jau laukia stojančiųjų paraiškų ir siūlo vietą, kurioje studentai ne tik mokytųsi, bet ir jaustųsi vertinami bei įtraukti į bendruomenės veiklas.

„Siūlydama studijuoti ten, kur GERA, SMK Aukštoji mokykla pabrėžia, kad šalia žinių suteikimo aukštojo mokslo institucijai svarbu atlikti ir kitą misiją – sukurti aplinką, kurioje jaunas žmogus norėtų būti, jaustųsi saugus, būtų vertinamas“, – studijuoti SMK kviečia aukštosios mokyklos kanclerė Gabija Skučaitė.

Jei nežinai, kurią studijų programą pasirinkti, kviečiame registruotis į nuotolinę konsultaciją. Jos metu atsakysime į visus rūpimus klausimus, papasakosime plačiau apie SMK gyvenimą, studijų procesą, finansavimo sąlygas, padėsime pasirinkti tinkamiausią studijų programą. Konsultacijos vyksta suderintu laiku ir patogiausiu būdu. Konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu.

Registruokis konsultacijai

Pasirink studijų programą

Nieko tokio, jei turi daug klausimų ir nežinai, kuri kryptis geriausia. Geriausi atradimai laukia tų, kurie išdrįsta pabandyti!

Palaikyk pasaulio tempą – studijuok tai, kas keičia dabartį ir kuria ateitį! SMK Aukštoji mokykla 2023 metais siūlo ne tik Sąmoningai Mokytis Kartu, bet ir rinktis tokias studijų programas, kurios labiausiai atitinka pasaulio vystymosi tempus ir tendencijas. Nuo šių metų rudens semestro studentus šalia kitų 18-kos pasitiks dar 3 naujos ir perspektyvios studijų programos – Tvarus verslas ir žaliosios technologijos, Ateities verslas ir inovacijos bei Verslo kūrimas ir valdymas.

Informaciją apie visas SMK siūlomas studijų programas:

Priėmimas į studijas SMK 

Stojimas į visas Lietuvos aukštąsias mokyklas nuo birželio 1 d. vykdomas per LAMA BPO informacinę sistemą www.lamabpo.lt. Norinčius stoti į SMK, kviečiame registruotis mūsų sistemoje ir mes padėsime Jums užpildyti prašymą norint įstoti į SMK. Užpildžius šią formą taip pat bus galimybė užsitikrinti studijų vietą iš anksto.

Registracija studijoms SMK

Visos SMK studijų vietos yra valstybės nefinansuojamos (mokamos). 

2023 m. SMK priėmimo taisykles rasi čia.

LAMA BPO bendrasis priėmimas

Motyvacinis pokalbis - gauk papildomą balą stojant į SMK!

Stojantiesiems į SMK taikomas papildomas motyvacijos studijuoti įvertinimas. Motyvacijos vertinimas yra galimybė motyvuotiems ir tikslingai besirenkantiems studijų programas stojantiesiems gauti papildomus balus. Gautas motyvacijos ir pasirengimo studijuoti įvertinimas bus įskaičiuojamas į konkursinio balo sandarą.

Motyvacijos vertinimą rekomenduojama atlikti visiems stojantiesiems, tačiau motyvacijos vertinimas tampa privalomu tiems stojantiesiems, kurių konkursinis balas mažesnis nei 4,3 balo.

Registruokis SMK motyvacijos vertinimui (motyvaciniam pokalbiui) čia:

Registracija Motyvaciniam pokalbiui

Gauk SMK stipendiją

Esi aktyvus, motyvuotas, savo gyvenimo aprašymą ir patirčių žemėlapį nuolat pildantis įvairiausiomis užklasinėmis, projektinėmis veiklomis, o akademinis pažangumas tau taip pat nesvetimas? 

Tuomet kviečiame pasidomėti SMK stipendijų pasiūlymais:

Pažangumo stipendija

Jei gali pasigirti aukštais mokymosi rezultatais, kuriais baigei mokyklą, ir turi tikslą gerai mokytis studijų metu, skiriame tau Pažangumo stipendiją, kurios vertė net 80 proc. metinės studijų kainos! Prašymus galima pildyti iki rugpjūčio 31 d.

Daugiau informacijos rasi čia. 


Skatinamoji stipendija


Jei tavo prioritetas kūrybiškumas ir akademiniai pasiekimai, o studijų metu skiri laiko iniciatyvoms ir veikloms, skatinamoji stipendija kaip tik tau! Į šią stipendiją gali pretenduoti tiek naujai stojantieji, tiek jau besimokantys studentai. Galimas stipendijos dydis 20, 50 ir 80 proc. vieno semestro studijų kainos.


Daugiau informacijos rasi čia. 

Registruokis konsultacijai

Rinkis studijuoti ten, kur GERA!

Prisijunk prie #smklife